Letenky do Francie

Nejpohodlnější doprava do Francie je bezesporu letecká. Pomocí letadla se dostanete do všech koutů Francie rychle a pohodlně. V průměru trvá cesta letadlem do Francie kolem dvou hodin, často ale o něco méně. Výhodou jsou v takovém případě přímé lety z Prahy, kdy nemusíte přestupovat. Francie se nikdy nemohla zdát dostupnější než dnes a při troše štěstí lze získat i levné letenky do Francie.

letadlo s francouzskými památkami v pozadí

V minulosti byla častou překážkou letecké dopravy její cena. Ani cena vám ale v dnešní době nemůže zabránit v zájezdu do Francie. Ceny letenek se totiž pohybují poměrně nízko a není výjimkou, že se rovnají ceně za dopravu autobusem nebo vlastním automobilem. Existuje ale i celá řada možností, jak letenky do Francie získat ještě levněji.

Jestliže nejste vázaní na termín příjezdu do Francie kvůli rezervovanému ubytování nebo nějaké akci, který zde probíhá, vyplatí se počkat na jednu z častých slevových akcí, které dokážou s cenami letenek výrazně zahýbat. Dobrou volbou jsou pak mimosezónní letenky či letenky s last minute či last second termínem.

Mezi nejžádanější pak patří letenky do Nice v oblasti Provence nebo letenky do Marseille. Naprostou nutností jsou také letenky Korsika, které jsou jednou z mála možností, jak se na tento jedinečný ostrov dostat. Jedinou další variantou je pak již cestování trajektem.